.

.

2 ПАРЧИЊА DN15 24V Switch Тип на Електрични Електрични 3-начин Топката Вентил 24V Tee Електричен Вентил Actuator

2 ПАРЧИЊА DN15 24V Switch Тип на Електрични Електрични 3-начин Топката Вентил 24V Tee Електричен Вентил Actuator

DEN 3360.00
Количина на стоки


2 ПАРЧИЊА DN15 24 V Switch Тип на Електрични Електрични 3-начин Топката Вентил 24 V Tee Електричен Вентил Actuator
Ве Молиме Да Обрнете Внимание
1.Ве молиме оставете Веродостојни информации за контакт ,за да можеме да ве контактираме лесно за царинење,ако превозот не може да ви се најде,тие можат да destory пакет по 7days од пристигнат.
2,Било да купите, можеби ќе треба да плаќа данок во својата земја ,па ве молиме да се свесни за тоа(некои земја не треба да се,како САД,под 200нема даноци, ние не сме сигурни за други земји ) . И p закуп остави порака за тоа колку сакате да се применува на царински (секоја земја се различни ,ние не можат да знаат колку да се примени е најдобар ,или ние ќе ги применуваат оригиналната цена/ 20-30помалку accorinding на производот ),incase царинската полнење премногу данок во вашата земја,ние не се одговорни за тоа,и ние не ќе се применуваат повисоки од оригиналната цена.
3.Нашиот Производ доза не има CE сертификат,ве молиме да знаат дека,па ако вашиот царински бара CE сертификат ве молиме не го прават цел,и не сме одговорни ако пакет доби одржи од страна на царинските на вашата земја)
4.ве молиме проверете ги пакет пред вашиот знак,па дури и пакување кутија е добро,тоа може да биде оштетена внатрешноста,ние ќе pack нашата пакет добро и проверка пред пратката ,но превозот е многу насилни,и нашата пакет доби оштетени цело време, па ве молиме да се свесни за тоа,и ако пакет доби штета не знак, тогаш ние може да се добие надомест од превозот compang,ви благодариме за Соработуваат.

Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Бренд Име:
joto вентил & пумпа
Порт Големина:
DN 15
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Број На Модел На:
DN15-24V
Standard or Nonstandard:
Стандард
моќност:
Електричен
Материјал:
Дувачкиот
Напон:
24V
Притисок:
1.6 MPa
Применливиот медиум:
Ладна вода, топла вода
Вентил тело материјал:
Фалсификување месинг
Применливи средна температура:
1-120 степен
Средина Температура:
0-65 степен
CE:
не мора CE
Модел:
DN15
R

Тие исто така купуваат со овој производ