.

.

Seicane Нови Пристигнување е Радио за Автомобил Fascia за 2007 година BMW 1 Series E81 Инсталација Рамка за Полнење DVD Плеер Стерео Трим Панел Лице Плоча

Seicane Нови Пристигнување е Радио за Автомобил Fascia за 2007 година BMW 1 Series E81 Инсталација Рамка за Полнење DVD Плеер

DEN 2691.00
DEN 3322.56
-19 %
Количина на стоки


Seicane Нови Пристигнување е Радио за Автомобил Fascia за 2007 година BMW 1 Series E81 Инсталација Рамка за Полнење DVD Плеер Стерео Интерфејс Трим Панел Лице Плоча
scription :
Оваа Fascia е изменета инсталација на 2 Din е радио за автомобил за 2007-2011 BMW 1 Series E81 E82 E87 E88.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
Погоден Возило Тип : BMW Серија 1
Година : 2007 2008 2009 2010 2011
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98 mm
Место на Потекло : Кина (Копно)

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
seicane
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
20cm
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Објектот Должина:
25cm
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2007 година
Име На Модел:
S37BM013
20149:
bmw серија 1
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Големина:
173*98/ 178*100/ 178*102 мм
Инсталација:
Нема празнина
Стил:
ОЕМ Стил
Сместување:
Табла
боја тип:
Црна
Погоден Тип На Возилото:
bmw серија 1
R

Тие исто така купуваат со овој производ