.

.

Сина Бизнис Чисто машки Фармерки, Стилски, Удобен, Еластична, Адвокатско Тексас Панталони Максимална Големина 38 Човек Памучни Панталони 2018

Сина Бизнис Чисто машки Фармерки, Стилски, Удобен, Еластична, Адвокатско Тексас Панталони Максимална Големина 38 Човек Памучни

DEN 971.00
DEN 1199.04
-19 %
Количина на стоки


Поради тоа што припаѓа на чиста прирачник за мерење, ќе има 1-4 сантиметри на грешка

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Бренд Име:
Лево ROM
Затворање Тип:
Патент Летаат
Измијте:
светлина
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Фармерки Стил:
Директно
Дебелина:
Midweight
Должина:
Full Length
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
Азија големина 28-40
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
R

Тие исто така купуваат со овој производ