.

.

Xuping Мода Прекрасна Ѓердан Pendant Романтична Исклучителна Накит за Жените Девојки Популарни Дизајн Божиќ Подарок S91.1-34042

Xuping Мода Прекрасна Ѓердан Pendant Романтична Исклучителна Накит за Жените Девојки Популарни Дизајн Божиќ Подарок S91.1-34042

DEN 206.00
DEN 388.32
-47 %
Количина на стоки


Главниот камен големина околу 7*7 mm. На pendant големина околу 25*13 mm. Тежината на pendant е за 1.7 g.

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Xuping Накит
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
34042
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Функција:
накит
Компатибилност:
накит
Тежина:
Материјал:
Пол:
Жените
Тип:
Домот
Главниот камен:
R

Тие исто така купуваат со овој производ