.

.

Мажите Бренд Т-Маица Мажите Голф-Поло памучни блузи & tees Кратко Sleeve Голф Кошули Брз Сува Fit Плус Големина М-XXL

Мажите Бренд Т-Маица Мажите Голф-Поло памучни блузи & tees Кратко Sleeve Голф Кошули Брз Сува Fit Плус Големина М-XXL

DEN 1555.00
DEN 1919.52
-19 %
Количина на стоки

modname=ckeditor PGM голф машка облека; свила кошула Боја класификација : бела, сина, сива, флуоресцентно зелена Точка : YF083 Применливи објект : машки Големина : M L XL XXL

Големина:
M, L, XL, XXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
PGM
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производот Категорија:
Т-маица
Погодни за сезоната:
зима, пролет, есен
Применливи Возраст:
Возрасни
Применливи секс:
Машки
Sleeve:
Долг Ракав
Ткаенина состав:
Лен
број:
yf083
Големина:
M,L,XL,XXL
Стил:
Спорт и рекреација, голф
Опсег На Грешка:
1-3cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ