.

.

ATGO Нерѓосувачки Челик Обетки Жените Мода Класичен женски Подароци Панк Додатоци Круг Девојки Обетки BE539

ATGO Нерѓосувачки Челик Обетки Жените Мода Класичен женски Подароци Панк Додатоци Круг Девојки Обетки BE539

DEN 112.00
DEN 124.32
-10 %
Количина на стоки


име на производ : Мода Обрачот Earring
earring тежина : 4g/пар(приближно)
earring дијаметар : 13mm
earring ширина : 4mm
главен материјал : нерѓосувачки челик
камен : никој
пакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за карти
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод,како пост воздух mail,DHL,EMS и така натаму,
depands на земјата на дестинација и цел износ. Ако сакате да одредите превозот метод,
ве молиме да го плати превозот цена. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.
Ви благодарам многу!
Превозникот Име Проценето Време : од Кина во САД Следење на Веб-сајтот на курирската служба DHL 2-5 дена www.dhl.com ПРОЗОРЦИ од 2 до 5 дена www.ups.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Сингапур пост 15-25 дена www.singpost.com Хонгконг пост 15-30 дена www.hongkongpost.com Кина Пост 15-30 дена www.intmail.183.com.cn Пост воздух mail 10-60 дена локалните поштата веб-сајт
1. Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
2. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации
пред да го стави на ред. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.
Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување,
позадина итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите
ако враќање или повраток е можно.

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
ATGO
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BE539
Големина (Должина * Ширина):
13mm*4mm
Материјал:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ