.

.

Електронски скала со бар-код печатач за супермаркет или продавница на мало

Електронски скала со бар-код печатач за супермаркет или продавница на мало

DEN 10306.00
DEN 10848.00
-5 %
Количина на стоки


Електронски скала со бар-код печатач за супермаркет или продавница на мало
Опис :
1.Етикета и потврда за печатење 2.Голем складирање со Max4000 plu,31 или 71 наместени прилагодувања за копчињата на располагање 3.Комуникациска интерфејс : RS232(стандард) етер нето(опција) 4.Лесно да се постави на етикетата-format и други детали преку слободен софтвер 5 Manually и автоматско печатење 6 Inventory и образецот за печатење 7 Various етикета формати и дизајни Капацитет 3kig 6kg 15kg 30kgr. Поделба 1g 2g 5g 10g Супериорен Поделба 0.5 g 1g 2g 5g Минимум 20g 40g 100g 200g Резолуција 1/3000 F.S Димензија (mm) : 388×381×160、428×381×500(w/пол) Пакување големина : 520 X 520 X 240 G. W./Н W : 13 килограми/11 килограми.
Whats App : +8618271871710 Website : www.compostech.net Адреса : 300, Bldg2 B, Bantian Hi-tech Индустријата Парк, Longgang Dist, Шенжен, Кина Телефон : +86 755 8315 3765

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ТМ-Аа-5d
Производи Статус:
Акции
Тип:
Бар код печати скала
Модел:
ТМ-Аа-5d
Име на производ:
Електронски скала со бар-код печатач за супермаркет или продавница на мало
R

Тие исто така купуваат со овој производ