.

.

Fixmee 1pcs 24mm Круг Ритам Најлон Макара Тркала Ролери за 2mm јаже w/ 625ZZ Имајќи

Fixmee 1pcs 24mm Круг Ритам Најлон Макара Тркала Ролери за 2mm јаже w/ 625ZZ Имајќи

DEN 130.00
DEN 144.00
-10 %
Количина на стоки


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет Длабоко ритам топката лежишта, модерен, слајд флексибилни, компресија носат. Погоден за оков за мебел опрема, мобилни врати, стаклените лизгачки врати, алуминиумски врати и прозорци, туш pulleys и фиоки, итн.
Спецификации :
Модел : HU-0524-7(вградени имајќи 625 ZZ) Производ Големина : 5mm(ID)*24mm(OD)*7mm(Дебелина) У ритам Големина : 3.8 mm(Ширина)*2mm(Длабочина) Инјектирање на Материјал : Бела ПОМ Имајќи Материјал : Висок Јаглероден Челик
Пакет Се Вклучени :
1x У Ритам макара Топката Имајќи

Тип:
Прозорецот Ролки
R

Тие исто така купуваат со овој производ