.

.

5G 10G 20G 30G 50G Мрзнување Стаклени Шишиња Крем Тегла Лицето Маска Шише Козметика Пакување Сад Пластика Бела Капак,20pcs/Многу

5G 10G 20G 30G 50G Мрзнување Стаклени Шишиња Крем Тегла Лицето Маска Шише Козметика Пакување Сад Пластика Бела Капак,20pcs/Многу

DEN 1464.00
DEN 1627.20
-10 %
Количина на стоки


- -_- - -|-_-|-

Спецификации:
10G, 20G, 50G 15pcs, 30G, 5G
Број На Модел На:
Друг/ други
Големина:
50ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5G 10G 20G 30G 50G
R

Тие исто така купуваат со овој производ