.

.

5pcs/set Згусне од Нерѓосувачки челик, со Копје во Облик на Криви, Lanciform пинцети За Ткивна Култура Лабораторија Алатка/Хемија/Медицински

5pcs/set Згусне од Нерѓосувачки челик, со Копје во Облик на Криви, Lanciform пинцети За Ткивна Култура Лабораторија Алатка/Хемија/Медицински

DEN 1306.00
DEN 1419.84
-8 %
Количина на стоки


Тепам се од Нерѓосувачки челик во Облик на Копје Криви, Lanciform пинцети За Ткивна Култура Лабораторија Алатка/Хемија/Медицински
1. Должина : 14/16/20/26/30cm
2. Количина : 5pcs. (1pcs за секоја спецификација 14/16/20/26/30cm)
3. Материјал : не ' Рѓосувачки челик (дебела, тесни и анти-пропадна)
4. Карактеристики : Лесни да се справи, мазен изглед и фина обработка, погоден за многу фини производ операција.
5. Примена : Во електроника, часовници и рачни часовници, накит, хемиска лабораторија, мобилни телефони, часовници, очила, дигитална камера, LCD TV, оптички пикап, компјутер, ЛЦД навигација со автомобил, автомобил аудио, клима уред, електрични грејачи, шалтери, станбени илуминатор, осветлување машини, машини за перење, правосмукалка, микробранова печка, гас апарати, автомобил страничните ретровизори, авто електрични делови, автомобил опашка светла, автомобил илјадници светла, ТВ игра машини, принтери, комуникациска опрема, копија машина, воздушниот компресор машина, електрични алатки, итн.
6. Внимание : да се Чува подалеку од децата, ве молиме.
За нас :
Ние сме perfessional извезуваат компанија основана во 2011 година, специјализирани во истражување и производство на производи за еднократна употреба и мувла-дизајн инструменти за биомедицински лаборатории итн.
Со многу години искуство, нашите производи се продаваат на различни клиенти од целиот свет. Ние сме подготвени да се посвети на нашите ефект за развој на живот наука.
Becasue на Aliexpres политика, не можеме да се прикажат сите производи што го имаме, особено лабораторија reagent. Па ако ви треба било лабораторија производ што ние не се продаваат во продавница, ве молиме контактирајте со нас онлајн или пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Превозот :
1. Сите предмети ќе бидат брод од 1 до 3 дена откако ќе завршите со плаќање.
2. Обично ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе ве чини од 10 до 60 дена. Со цел да се избегне дополнителна царинска такса за клиенти, сите објекти ќе биде прогласен со ниска vaule како подарок.
3. Ако сакате да се добие парцела итно,ве молиме изберете FEDEX,DHL,или ТНТ и др.
4. Ако вкупната тежина повеќе од 2kg или цел вредност повеќе од ние ќе се испраќаат од страна на DHL,FEDEX,ТНТ или ПОСЕБНА ЛИНИЈА итн брза испорака.
Услуги на клиентите :
1. Сите стоки ќе бидат спакувани совршено врз основа на нашите богати искуства. Како многу добра се стакло и fragil, ако постои било каква штета кога ќе се примени на пратката, се надевам, ќе може да земе слика и контактирајте со нас, ние ќе рефундирање да што побрзо.
2. Ако не сте задоволни кога ќе се примени на производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи со вас.

Класификација:
Лабораторија Менгеме
Бренд Име:
BINFUL
Број На Модел На:
пинцети
Објектот:
Laciform tweezer
Должина:
14/16/20/26/30cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
анти-пропадна дизајн
R

Тие исто така купуваат со овој производ