.

.

Најлон Куче Harnesses Чекор во Мека Мрежа Поместена Мало Куче Куче Подигнат Поводник Поставите Безбедност За Одење S M L

Најлон Куче Harnesses Чекор во Мека Мрежа Поместена Мало Куче Куче Подигнат Поводник Поставите Безбедност За Одење S M L

DEN 569.00
DEN 569.28
-0 %
Количина на стоки

Тип : Чекор во Прилагодливи Не Влече Куче темперамент
Материјал : Оксфорд,Мрежа,Најлон,Мека поместена
Функција :
Чекор во дизајн го прави лесно да се стави како да ги тргнеме. Го намалува ризикот од заеднички подигнат chafing->иритација на кожата со повторувачки триење.
Сите временски услови функција : Помага да се задржи домашно милениче е температурата на телото да се излади во текот на летото од страна на ослободување на вишокот топлина и топло во зима со задржување на топлината.

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Тип:
Harnesses
Бренд Име:
Почитувани C&D
Функција:
Рефлексивни,Брзо Ослободување,Поместена
Сезоната:
Сите Сезони
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Шема:
Цврста
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Големина:
S,M,L
одговараат за:
мали и големи куче темперамент
боја:
Црвена,Сина, Зелена, Портокалова
Функција:
Чекор во ,Прилагодлив, Без Влечење
Употреба:
Јака & Води
Marite:
Најлон,мека поместена
fuction:
Прилагодливи Избега Доказ
Тип:
Возилото Harnesses
R

Тие исто така купуваат со овој производ