.

.

12mm Кристал Magentic Меѓусебно Монета Диск за Мојата Монета Cambio Кожа Искриват Хривнија Pendant

12mm Кристал Magentic Меѓусебно Монета Диск за Мојата Монета Cambio Кожа Искриват Хривнија Pendant

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %
Количина на стоки


Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката. 1. Ако цел повеќе од $20 ,ќе добиете еден мал подарок ! 2. Ако цел повеќе од $200 ,ќе добивате $10 за да се намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 3. Ако цел повеќе од $300 ,ќе добиете $15 намали + Производ Јасни Слики и рекламирање на Слики+ Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 4. Ако цел повеќе од $450 ,ќе добиете $20 намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака + Newst Примерок за VIP Корисниците и многу мал подарок ! 5. Заврши на плаќање во рок од 24 часа ,ние ќе брод вашата нарачка Приоритет ! Ние Сме Фабрика ,ако се веледрогерија .Честитки!! ќе се најдат на фабриката ,јас ќе ви даде фабрика цена. Име Sumsoar Накит - 12mm Екстра Мали Меѓусебно Магнет Монета за Cambio Хривнија Прстен Ѓердан Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Големина : Монета : 12mm,Дебелина : 2-3мм Пакување : (тоа е до вас)
Можете да изберете монета стил бројот што треба,ако не
забелешка ,ние ќе ги испрати по случаен избор се Меша.
Готовиот производ :
Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот.
Постојат над 9 години искуство како професионална производител на накит производство и продажба.

Метална боја:
1pcs, 5pcs, 10pcs, 30pcs, 50pcs
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ST-031B
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SOMSOAR
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ