.

.

INDRESSME Домот Асиметрични Вратот Кратко Sleeve Midi Линија Пролет Жените Партија се Облекуваат Vestidos Царинење

INDRESSME Домот Асиметрични Вратот Кратко Sleeve Midi Линија Пролет Жените Партија се Облекуваат Vestidos Царинење

DEN 1469.00
DEN 2880.00
-49 %
Количина на стоки


Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
INDRESSME
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Деколте:
Асиметрични
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
SH0591
Силуета:
А-Линија
R

Тие исто така купуваат со овој производ