.

.

Фудбал шема прстен мажите 925 Фунта Сребрен прстен жените топката спорт уникатен накит Новиот Дизајн на Накит Додатоци

Фудбал шема прстен мажите 925 Фунта Сребрен прстен жените топката спорт уникатен накит Новиот Дизајн на Накит Додатоци

DEN 342.00
DEN 671.52
-49 %
Количина на стоки

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
925 фунта сребрен прстен
Бренд Име:
INALIS
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Тип На Објект:
накит прстен
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
ААА Циркони
Метал Печат:
s925
Употреба:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Еколошки Стандарди:
Олово,Никел Слободни , Алергија слободни, Никогаш не Боли вашиот
is_customized:
Yes
Н W:
3.4 g
R

Тие исто така купуваат со овој производ