.

.

925 Sterling Silver Природен Камен Pendant Ѓердан За Жените Луксузни Фунта Сребрен Накит за Подарок Јака Colar DZ009

925 Sterling Silver Природен Камен Pendant Ѓердан За Жените Луксузни Фунта Сребрен Накит за Подарок Јака Colar DZ009

DEN 161.00
DEN 206.40
-22 %
Количина на стоки


Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 2 -7 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или FEDEX или UPS-от, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек(5 Ѕвезди). Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се
задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
TenJshunzhu
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
DZ009
Материјал:
925 Sterling silver
Функција:
ѓердан
R

Тие исто така купуваат со овој производ