.

.

(10piece) Нов 5359A NCP5359A NCP5359ADR2G соп-8 Чипсет

(10piece) Нов 5359A NCP5359A NCP5359ADR2G соп-8 Чипсет

DEN 391.68
Количина на стоки


Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
NCP5359ADR2G
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
соп-8
R

Тие исто така купуваат со овој производ