.

.

11-12MM големи природни слатководни бисер pendant ѓердан свадба за жените,бела мајка на бисер pendant сребро 925 парична казна накит

11-12MM големи природни слатководни бисер pendant ѓердан свадба за жените,бела мајка на бисер pendant сребро 925 парична казна

DEN 608.00
DEN 934.56
-35 %
Количина на стоки


Charactor 11-12 MM големи природни слатководни бисер pendant ѓердан свадба за жените,бела мајка на бисер pendant сребро 925 парична казна накит Бисер Форма
копчето форма Бисер Бисер Големина 11-12mm Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела бисер боја Пакет Накит торба

Бренд Име:
CANOCINDY
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Големина На Бисер:
11-12mm
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
ЦВА
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LP7711 бисер pendant ѓердан
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
1411040456
Страна Камен:
бисер
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
бисер боја:
Бела
Бисер Квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Бисер Форма:
копчето форма бисер
бисер големина:
11-12mm
бисер pendant сребро 925:
природен бисер pendant
слатководни бисер pendant:
бисер pendant ѓердан
бел бисер pendant:
мајка на перл pendant
ГОЛЕМА БИСЕР PENDANT:
бисер pendant свадба
R

Тие исто така купуваат со овој производ