.

.

Кучиња Облека Пролет Куче Фустани Tulle Флорални Костим Туту Свадба Фустани Здолниште Лето

Кучиња Облека Пролет Куче Фустани Tulle Флорални Костим Туту Свадба Фустани Здолниште Лето

DEN 162.00
DEN 207.36
-22 %
Количина на стоки


Кучиња Облека Пролет Лето Куче Фустани Tulle Флорални Костим Туту Свадба Фустани Здолниште
Функција :
1.Полиестер материјал дава на вашето домашно милениче мека и дише чувство
2.Туту фустан со меки мрежа дното носи онанирачки чувство кога вашето домашно милениче се појави во партијата
3.Без ракави партија облечи ви овозможува вашето домашно милениче се движат нејзините шепи лесно, без да се пречи
4.Хуманизација дизајн. На копчиња, го прави лесно да се носат за вашите миленици
5.Лесно да се мијат и лошиот да исчезнат. И тоа ќе се исушат брзо
6.Облекување како принцеза, вашето милениче ќе ги привлече останатите 's очи лесно. Убаво, нежно, girly, нежен..Пофалби ќе биде околу вашата девојче
7.3 бели цвеќиња и лак вратоврска се украсени на вашето домашно милениче 's back. Елегантна и деликатна
8.Многу двојно-боја-центар цвеќиња цветаат се од градите до дното на јасно мрежа. Што убав куче/маче девојка
Спецификација :
Материјал : Полиестер
Сезона : Пролет,Лето
Боја : Виолетова,Светло Црвена
Куче Големина : S,M
Целна Група : Куче
Модел : Флорални
Тип : Фустан
Пол : Женски
Се Користи За : Секојдневна Употреба
Карактеристики : Лесен за Чистење,Дише
Должина На Ракав : Без Ракави
Големина : XS,S,M,L,XL
Големина На Табелата :
Големина-НазадВратот-Градите
XS16cm/6.30-18cm/7.0925cm/9.84
S20cm/7.8722cm/8.6630cm/11.81
М-25cm/9.8424cm/9.4535cm/13.78
L30cm/11.81-27cm/10.6340cm/15.75
XL-35cm/13.78-30cm/11.8145см/17.72
Answer : ___________________________ Note :
1.ве молиме овозможи 1-3 cm/ 0.39-1.18 инчен разликата се должи на прирачник за мерење и 3-5 g/ 0.007-0.01 lb/ 0.11-0.18 оз за разликата помеѓу различни бои
2.поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа
Спакуван вклучуваат : 1 x милениче фустан
'

Големина:
XS, S, M, L, XL
Бренд Име:
TAILUP
Шема:
Флорални
Материјал:
tulle
Сезоната:
Пролет/Лето
Тип:
Кучиња
Тип:
Кучиња
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.12kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
R

Тие исто така купуваат со овој производ