.

.

NFC ознака ntag203 налепница компатибилен со сите NFC android телефон,преформатирани NDEF Форум type2 unversal NFC ознака 1000pcs/многу

NFC ознака ntag203 налепница компатибилен со сите NFC android телефон,преформатирани NDEF Форум type2 unversal NFC ознака 1000pcs/многу

DEN 11952.00
Количина на стоки

Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.html
Плаќање политика
1.com/store/product/Anti-metal-NFC-phone-tag-compatible-with-all-nfc-phone-25mm-diameter/508720_1610214376. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.56 MHz работен Опсег Компатибилен со Сите NFC от smartphones Работи со новиот Nexus 4 телефон и Nexus 10 Таблет,Samsung S4,итн сите NFC на телефонот и уредот.
Политика на враќање :
1.
Повратни информации :
1.89 /многу
парчиња / многу
4pcs NFC Smart Ознаки Ntag203 Картичка за Sony Xperia Samsung Note3 S4 Nokia Lumia 920 Nexus 4/10 Oppo LG, HTC US$ 7.93 /многу
парчиња / многу
NFC ACR122 U RFID USB Порт Безконтактни Smart Card Reader & Писател +5 PCS Слободни СМАРТ Картичка,Согласно ISO 14443,бесплатен превозот US$ 49.56 MHz за NFC на функцијата мобилен телефон andriod 20pcs US$ 12. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.89 /многу
парчиња / многу
26mm Круг Ознаки за NFC етикета Налепница 13. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.99 /многу
парчиња / многу
NFC Епоксидна ознака NTAG203 13. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Плаќање начин : Зачувам.
За превозот :
1.00 /многу
парчиња / многу
10 NFC Тагови за Samsung Galaxy S4 !! GS4 (NTAG203) & компатибилен со сите други nfc android телефон US$ 8.
ntag216 голема меморија 888 бајти NFC Ознака налепница US$ 389. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
Безбедност и Анти-судир : Анти-судир функција според ISO/IEC 14443 им овозможува да работат повеќе од една налепница во областа истовремено Анти-клонирање поддршка со уникатен 7-бајтен сериски број за секој уред 32-битна корисник може да се одреди Едно Време Програмабилни (еднократни лозинки) подрачје Поле програмабилни само за читање заклучување функција на една страница за прв 512 бита само за Читање заклучување на блокот за остатокот од меморија
Answer : ___________________________ Note :
Оваа ознака не е анти-метал налепница ознака,ако треба да се стави на метал,ве молиме изберете нашите друг Анти-метал NFC телефонот ознака. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. друга земја 15-35 работни денови.69 /многу
парчиња / многу
10pcs NTAG213 NFC Налепница етикета за сите NFC android телефон US$ 9. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2.56 MHZ компатибилен за сите мобилен телефон уред со NFC hangtag за Галакси S5 S4 Lumia водоотпорен US$ 8.

Контури:
Туѓо Картичка
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Големина:
diameter
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Капацитет:
144 бајти
Број На Модел На:
nfc ознака
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Бренд Име:
YARONGTECH
боја:
бела налепница
чип:
Ntag203 ознака
Фреквенција:
13.56 mhz ознака
Примена:
nfc ознака
Употреба:
Контрола На Пристап
Материјал:
хартија rfid таг
Пердув:
со лепило назад
Пакување:
1000pcs/ролна
Компатибилен:
Samsung Галакси S5
Дијаметар:
25mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ