.

.

10PCS/МНОГУ 93C46 93C56 93C66 93C76 93C86 СОП-8 Автомобил складирање чип Секој модел 2 парчиња

10PCS/МНОГУ 93C46 93C56 93C66 93C76 93C86 СОП-8 Автомобил складирање чип Секој модел 2 парчиња

DEN 230.40
Количина на стоки

Испорака акции Слика производи На самото место да се пука ве Молиме да се увери дека цел Пратката ќе биде во 1-2 дена испратите производот Понекогаш средба одмор не може да се испрати ве Молиме клиент разбирање Ако имате други електронски компоненти Може исто така да контактирате со нас преку skype разговор Различни земји содржат различни превозот на цените на курирската служба DHL може да не преку Русија Аргентина Бразил белорусија Клиенти изберете ЕМС превозот, ве молиме Изберете локација за подигнување на клиентите ако постојат далечински адреса е Потребна за да додадете гориво масло долари 35 Добра цена ,со висок квалитет,и одличен услуги ,Nosin е вашиот најдобар избор . Ние сме една од водечките дистрибутер на застарениот и тешко да се најде и електронски компоненти. Нашите производи се продаваат во велика Британија, Америка, Јапонија, Италија и Југоисточна Азија и добро ценети од страна на нивните купувачите,продажба и во целиот свет.Ние се прави бизнис со верата на интегритет. Превозот 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по примиле исплата. 2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс. Pls дозволете ми да знам вашите специфични барања. (вашиот склопот на начини) 3.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Наплата & Замена 1.ние може да се gurantee на квалитетот на лекот во рок од еден месец. 2. ако делови не може да работи ,ние ќе се врати плаќање или replacment за вас . Забелешки : Тоа е добро познато дека ова е конкурентна ,променлива пазар во оваа линија,па понекогаш ова не е конечната цена за стоките што се бара.Pls контактирајте не за понатамошни информации.

Употреба:
Општа Намена
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
93C46
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Теорија:
цврста состојба реле
Напон:
5V
R

Тие исто така купуваат со овој производ