.

.

10PCS/многу Професионални Кертриџ Игла за Трајна Шминка Најновите Charmant Машина

10PCS/многу Професионални Кертриџ Игла за Трајна Шминка Најновите Charmant Машина

DEN 297.00
DEN 312.00
-5 %
Количина на стоки


Промотивни корејски CHARMENT-2 Игли Постојан Машина Касети Игли Бонбони Пакување Количина : 10pcs Дијаметар : 9 MM Погоден : CHARMENT 2 Една тетоважа игли е еден спакувани

боја:
1P, 3P, 5P, 5F, 7F
Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
XIMN015P
Име на производ:
Нови Cartridage Игли
Употреба:
Тетоважа, Шминка Веѓите Усна
Пакување:
10pcs /торба
Сите големина:
1R/3Р/5R/5F/7F
игли дијаметар:
9mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ