.

.

DY Луксузен бренд Плоштадот Сина Кристално Сребро Вратоврска Клип Cufflinks кутија сет мажите француски Cufflinks вратоврска клип кутија сет бесплатен превозот

DY Луксузен бренд Плоштадот Сина Кристално Сребро Вратоврска Клип Cufflinks кутија сет мажите француски Cufflinks вратоврска

DEN 422.00
DEN 563.04
-25 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DY-490
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
R

Тие исто така купуваат со овој производ