.

.

2018 Нов Дизајн Снежана Големи Девојки Принцеза Туту Се Облекуваат Децата Кратко Sleeve Долг Костим Тинејџер Девојка Партија Cosplay Облека

2018 Нов Дизајн Снежана Големи Девојки Принцеза Туту Се Облекуваат Децата Кратко Sleeve Долг Костим Тинејџер Девојка Партија

DEN 1339.00
DEN 1674.24
-20 %
Количина на стоки

Јас може да има слични deisigns или да направи свој desighs? Да, сигурно, ние сме производство, можете да ни ги испратите вашите дизајни, тогаш ние ќе произведува примероци за потврда, ако може да се readch нашите MOQ, сигурни сме ќе го направите вашиот сопствен дизајн, бод на вашето лого, вашата главна етикетата и да се грижи етикета. За бренд имитација, на производот ќе биде малку поинакво со слика,Ако се сомневам со некои производи ,ве молиме контактирајте со нас за да го потврдите.Така следниве логистика време е само за референца.Јас можам да земам препродавач цена? Да, може да се земе препродавач цена, но за секој модел мора да се земе најмалку сите големини. И ако постои било каков проблем во врска со тоа како да се претплатите нашата продавница ,ве молиме контактирајте со нас.Ако се сомневате со некои производи ,ве молиме контактирајте со нас за да го потврдите. Ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Како превозот цена е повисока за мала количина.Ако има некој проблем, можам да добијам мојот наплата? Да,можете да .Она што јас треба да замине за повратни информации? Вашето задоволство е наша извршување. Ако вашата земја е доста строга на тарифи,кога ќе го поставите цел, што би најдобро е да ни кажете каква вредност е во ред да се напише на пакет,во спротивно ние ќе не презема никаква Одговорност за тарифи и давачки. Така, нашето обединување цената ќе биде флексибилна.Како може да ми плати за мојата цел? Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт,или да ја напуштат вашата e-mail на нас ,ние ќе го објасни тоа за вас.Ако постои било каков проблем ,добредојдовте да контактирате со нас 5.Треба да се плати за тарифи и давачки? Ние не сме одговорни за тарифи и давачки. На пример : големини се 80-90-100-110-120, па мора да се земе најмалку 5 компјутери со сите големини 80-90-100-110-120.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги даде соодветен надомест. На повеќе ќе ги преземе, толку повеќе попуст ќе има.Може ли да се претплатите на оваа продавница? И како? Да, секако, можете да се претплатите нашата продавница,а ние ви посакам добредојде да го направите ова ,па можете да уживате во нашата ВИП servicesuch како и најновите ажурирања од новопримените да се најпродавани производи на неделна основа итн.54 см ,грешка е 1-3cm. Можете да ги прашате нашите продажни beofore ставање ред.Колку долго може да се добие мојата цел ? Превозот време зависи од начинот на логистика и земјата.И одмор, исто така, може да влијае на превозот време.Ако е сите на нашите вина ,ние ќе преземе целосна Одговорност,и ако ние не сме внимателни на опис на производот грешки, се надевам дека сте во можност да се прости многу.

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
ЈАС LEEBAY
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
J828
Декорација:
Ruched
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Материјал:
Полиестер,Voile,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Стил:
Европски и Американски Стил
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Име:
Цртан Филм Туту Фустан
R

Тие исто така купуваат со овој производ