.

.

Најмоќната Воена 200000mw 200W 450nm Сина Ласерски Совети СОС Светло Горат Натпревар Свеќа Запали Цигара Злите LAZER +Кутија

Најмоќната Воена 200000mw 200W 450nm Сина Ласерски Совети СОС Светло Горат Натпревар Свеќа Запали Цигара Злите LAZER +Кутија

DEN 4704.00
Количина на стоки


Вистински фотографијата е прикажано,Едноставен и лесен за употреба.
Користете го вашиот ласерски покажувач до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео.
Низ небото,што ќе ви овозможи да се најде на ѕвезди во фан дена сакате ѕвезди,е лидер во огромното небо.
Во можност се да запалат цигара кога се прилагоди се фокусира на тоа.
Штедење на енергија, лесни, погоден за ставање во вашиот џеб или чанти.
Овој ласерски покажувач може да се користи за презентации, настава индикатор, детски забавен и многу повеќе.
Овој висок квалитет на ласерски покажувач усвојува најновата технологија оптика и microelectronics.
Притиснете го копчето за префрлување на дното, не треба да се држите кога го користите.
Тактички глава може да ви помогне да се скрши очила или да се победи непријателите во итни околности.
известување :
Никогаш не момент тоа да очи!!!
Чувајте ја подалеку од деца!!!
Пакетот вклучува :
1 x Сина Ласерски Покажувач
5*ѕвезда капи (не се вклучуваат на батеријата)
1*полнач
1*подарок кутија
Напомена : оваа ставка не се вклучуваат на батеријата,бидејќи царинската не прифаќаме батеријата.овој ласерски покажувач е да се користи 2 парче 18650 батерија,ве молиме да ги купите на батеријата од вашата земја,ви благодариме

Бренд Име:
xiong веи ванг hao
Тип:
Ласерски Поглед
Излезна Моќност:
1-5mW
Број На Модел На:
зелени ласерски покажувач 007
R

Тие исто така купуваат со овој производ