.

.

Турбо TF035 49135-07400 28231-27760 49135-07410 28231-27750 28231-27850 Турбополнач За Hyundai Santa Fe D4EB 2.2 L CRDi 155HP

Турбо TF035 49135-07400 28231-27760 49135-07410 28231-27750 28231-27850 Турбополнач За Hyundai Santa Fe D4EB 2.2 L CRDi 155HP

DEN 14472.00
DEN 16079.52
-10 %
Количина на стоки


TF035 49135-07400 49135-07410 28231-27750 28231-27760 28231-27850 Турбо Турбополнач За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi 2006 - D4 EB 2.2 L 150 HP НОВИ трговија на Големо
Турбо Модел :
TF035 VGK TF035
49135-07410 49135-07400 4913507410
4913507400 49135 07410 49135 07400
28231-27750 28231-27760 28231-27850
28231 27750 28231 27760 28231 27850
2823127750 2823127760 2823127850
За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 2006-10
Мотор : D4 EB 16 V 2.2 L 150 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
28231-27750 49135-07400 28231-27760 49135-07410 28231-27850
Материјал Тип:
За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi D4EB D4EB 16V 2.2 CRDi 150HP
Модел Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2823127750 2823127850
Објектот Тежина:
7.5kg
Објектот Должина:
10inch
Специјални Функции:
28231 27750 49135 07400 28231 27760 49135 07410 28231 27850
Поставување на Возило:
2823127750 4913507400 2823127760 4913507410 2823127850
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
28231-27750 49135-07400 28231-27760 49135-07410 28231-27850
Објектот Висина:
10inch
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Hyundai
Турбо Модел :
TF035VGK TF035 Турбополнач Turbo
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 2006-2010
Примена на моторот:
D4EB D4EB 16V 2.2 CRDi 150HP 155HP 2.2 L
Дел Број.:
28231-27750 49135-07400 28231-27760 49135-07410 28231-27850
Дел Број.. :
28231 27750 49135 07400 28231 27760 49135 07410 28231 27850
Дел Број...:
2823127750 4913507400 2823127760 4913507410 2823127850
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција време:
12 месеци
R

Тие исто така купуваат со овој производ