.

.

НАЈЛОН ЛИНИЈА ДОПРЕТЕ го СЕЧЕЊЕ-N-ОДАТ се СУДРАТ STRIMMER ГЛАВАТА ЗА Четка Машина Најлон Црвено Тример Главата со M10*1.25 Левата Рака Адаптер

НАЈЛОН ЛИНИЈА ДОПРЕТЕ го СЕЧЕЊЕ-N-ОДАТ се СУДРАТ STRIMMER ГЛАВАТА ЗА Четка Машина Најлон Црвено Тример Главата со M10*1.25 Левата

DEN 430.00
DEN 614.40
-30 %
Количина на стоки


Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Купување како е и како на сликата состојба.
торба
НОВИ ОТВОРИ ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА АКТИВНОСТ
Големи цел е добредојден и ќе добиете голем попуст, контактирајте не преку Трговија менаџер
Точка име : НАЈЛОН ЛИНИЈА ДОПРЕТЕ го СЕЧЕЊЕ-N-ОДАТ се СУДРАТ STRIMMER ГЛАВАТА ЗА Четка Машина Најлон Црвено Тример Главата со M10*1.Фабрика директни продажби : Висок квалитет на производите,100% satisfication загарантирана, Најдобра услуга на клиентите.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Сите објектот може да се врати за размена на само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.
Сите точка Доаѓа со Основните 2 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 2 Месец,Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест) откако ќе го Прими Неговиот објект.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.25 Левата Рака Адаптер
Пакетот вклучува : 1set M10*1. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена . Сите резервни делови имаат 2 месеци гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ако објектот Неисправни по 2 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ве молиме оставете ни го вашето име и презиме(Русија Поштенска политика,името на примачот мора да биде целосна).25 Најлон глава
Сосема нов,не се оригинални,но може да се соберат на оригиналниот машина. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

is_customized:
Yes
Бренд Име:
JONO НЕГА
Број На Модел На:
CG430/520
Тип:
Моќ Алатка Делови
четка машина резервни делови:
тример глава
боја:
Сребро.
Материјал:
Највисок квалитет издржливи материјали
Употреба:
Наведнат терен, косење трева
Exchangeable:
Стандард 2.0 mm - 3.0 mm најлон јаже
Апликации:
Ориз машина, четка секачи, mowers, trimmers
Корисни:
Избор за изведувачи и сериозни дома gardeners
R

Тие исто така купуваат со овој производ