.

.

Срце Облик 30Pcs/Многу Лабава Spacer Шарм Накит Наоди Деца Дрвени Монистра 23x20MM DIY Злато/Sliver Боја на Дрво Монистра

Срце Облик 30Pcs/Многу Лабава Spacer Шарм Накит Наоди Деца Дрвени Монистра 23x20MM DIY Злато/Sliver Боја на Дрво Монистра

DEN 96.00
DEN 135.84
-29 %
Количина на стоки

Срце Облик 30 Pcs/Многу Лабава Spacer Шарм Накит Наоди Деца Дрвени Монистра 23x20 MM DIY Злато/Sliver Боја на Дрво Монистра
Боја : како на Сликата
Материјал : дрво
Големина : 20x23mm
Количина : 30 Компјутери
Употреба : накит производство, штракаат, бебе ѓердани, играчки DIY
Препорачувам
Ве молиме имајте во предвид : 1. стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно. 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
23mm
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
Laudsong
Број На Модел На:
B01596
Големина:
23x20mm
боја:
Злато/Sliver
R

Тие исто така купуваат со овој производ