.

.

DL - Нема да Работи за Време на Пиење Часа Пиво Ретро метал Алуминиум неонски Знак гроздобер дома декор стара шик ѕид налепница, плакета

DL - Нема да Работи за Време на Пиење Часа Пиво Ретро метал Алуминиум неонски Знак гроздобер дома декор стара шик ѕид налепница,

DEN 199.00
DEN 220.80
-10 %
Количина на стоки


започнете
крајот
ОПИС
метал знак, знак одбор, логото на плакот
големина : 20cm*30cm
Технологија : вода трансфер печатење, живописни бои, никогаш нема да избледи
Материјал : Метал
Безбедност : еко-пријателски
Пакување : секој во една меур торба или поли торба
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Материјал:
Железо
Стил:
Европа
Бренд Име:
dingleiever
Број На Модел На:
не се работи знак
Обликот:
правоаголник
R

Тие исто така купуваат со овој производ