.

.

Нови Жените Чипка Парична Казна Ремени Жица За Слободни Резервоарот Врвот Градник Заврши Градите Вест Поместена Градник Исече Блузи Femme

Нови Жените Чипка Парична Казна Ремени Жица За Слободни Резервоарот Врвот Градник Заврши Градите Вест Поместена Градник Исече

DEN 123.00
DEN 161.76
-24 %
Количина на стоки


Материјал : 85% Spandex Боја : Црна,Бела Пакување Вклучуваат : 1 Pc X Жените Сечење на Врвот Една Големина : Биста : 74-84cm Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Spandex
Декорација:
Чипка
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
жените сечење на врвот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ