.

.

20pcs Impinj МОНЦА F43 6C 860~960MHZ мали димензии UHF RFID Пломба ознака

20pcs Impinj МОНЦА F43 6C 860~960MHZ мали димензии UHF RFID Пломба ознака

DEN 479.52
Количина на стоки


Procut Име : Impinj F43(Сателитска)
Чип : Impinj Монца 4 D,4 E,4 QT
Умре Сече Големина : 16mm*24mm
Антена Големина На :
Антена Материјал : Алуминиум
Читање Растојание : 1.2 m 1.5 mm LDEP2
1m 3мм LDPE
Apllication
тест резултат : Мали големина објект и кратко растојание
Управување Со Средства
алкохол
Пакет
20pcs/многу F43 UHF RFID пломба налепница
Плаќање политика Плаќање начин : Зачувам. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот : Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање : Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Фреквенција:
915MHz
Бренд Име:
YARONGTECH
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Број На Модел На:
F43
Признавање На Чекање:
Само За Читање
R

Тие исто така купуваат со овој производ