.

.

CRUBON 1W 3W 5W LED Светилка Работа Светлина Со Switch Алатка Магнетна База за CNC Милер Струг Индустриски Мелење Машини Брусилки

CRUBON 1W 3W 5W LED Светилка Работа Светлина Со Switch Алатка Магнетна База за CNC Милер Струг Индустриски Мелење Машини Брусилки

DEN 988.00
DEN 1098.24
-10 %
Количина на стоки


CRUBON 1 W 3 W 5 W LED Светилка Работа Светлина Со Switch Алатка Магнетна База за CNC Милер Струг Индустриски Мелење Машини Брусилки
Опис : Оваа ставка го користи висока моќност ЛЕР извор на светлина, низок напон, заштеда на енергија и има добри топлина дисипација перформанси. Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, издржливи и долг животен век може да биде обезбедена. Лесен, силен, магнетни планината ќе остане во место цврсто. Долго флексибилни gooseneck за лесно прилагодување во зависност од вашите потреби и да се префрлате дизајн за удобен операција. Сите овие предности се направи тоа погоден за голем број на мали машини, мелење машини, брусилки, стругови, дупчење, острилка,комбинација на алатни машини и друга опрема. Вреди да се купуваат. Карактеристики : Користи висока моќност ЛЕР извор на светлина, низок напон, заштеда на енергија и добри топлина дисипација. Направен од висок квалитет на алуминиум, трајни и долг животен век. Лесен, силен, магнетни планината дека ќе остане во место цврсто. Долго флексибилни gooseneck за лесно прилагодување во зависност од вашите потреби и да се префрлате дизајн за удобен операција. Погоден за голем број на мали машини, мелење машини, брусилки, стругови, дупчење, острилка,комбинација на алатни машини и друга опрема. Спецификација : Материјал : Алуминиум Напон : 1 W / 3 W / 5 W за да изберете Напон : 24 V / 220 V за да изберете База : Магнетна база / Завртка поправи база за да изберете Извор на Светлина : LED Светилки светла Боја : 6000-6500 K

Wattage:
5w, 1w, 3w
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
GYD-01009
Извор На Енергија:
DC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
CRUBON
Е dimmable:
No
функција 1:
магнетна база работа светлина
R

Тие исто така купуваат со овој производ