.

.

JHSL Мода накит Машки Mens Кошули Cufflinks за партија Новина Дизајн на ткаенината линкови Висок Квалитет Бакар

JHSL Мода накит Машки Mens Кошули Cufflinks за партија Новина Дизајн на ткаенината линкови Висок Квалитет Бакар

DEN 154.00
DEN 172.32
-11 %
Количина на стоки


Име : Мажите Cufflinks Бренд : JHSL Материјал : Бакар. Пол : Мажи. Превозот : Овој објект , ние ќе брод со aliexpress стандард превозот, некои на ЕУ, земја ние нудиме економски превозот. Добар подарок за дечко , сопруг , татко. Најдобар избор за роденден, годишнина, забава, Божиќ и сите други прилики Моќни добавувачи, направи да се добие врвен квалитет cuffink со ниска цена. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница да видите друг објект, ние продаваме мода ѓердан, нараквица, обетки, прстени итн. Ние нудиме капка брод услуги, ви благодариме за изборот на нас.

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jhsl
Материјал:
Метал
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
LDB26
Обликотшема:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ