.

.

2018 Висок Квалитет на Среќа Слон Ѓердан Сребро Краток Синџир Ѓердан Clavicle Среќа Изјава Ѓердан за Најдобрите Пријатели

2018 Висок Квалитет на Среќа Слон Ѓердан Сребро Краток Синџир Ѓердан Clavicle Среќа Изјава Ѓердан за Најдобрите Пријатели

DEN 74.00
DEN 114.72
-35 %
Количина на стоки


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SYN2334
Бренд Име:
sykesha
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
1.3 СМ
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ