.

.

SUNNYSKY X4112S 340KV 450KV Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот Авиони мулти-оската моторни диск мотор

SUNNYSKY X4112S 340KV 450KV Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот Авиони мулти-оската моторни диск мотор

DEN 2244.00
DEN 2639.52
-15 %
Количина на стоки


боја:
X4112S 340KV withbox, X4112S 450KV withbox, X4112S 340KV Не Кутија, X4112S 450KV Не Кутија
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
sunnysky
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
MYZJ330-1
Алатка Материјали:
Моторни
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ