.

.

Модерната поедноставен кружни Таванот топла Светла led господар спална соба кристал таванот светилка ресторан соба балкон aisle ZA922628

Модерната поедноставен кружни Таванот топла Светла led господар спална соба кристал таванот светилка ресторан соба балкон aisle

DEN 6672.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : акрил+железо
[Извор на светлина] : led
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D45cm

Емитуваат Боја:
бела светлина, топла светлина
Тип На Објект:
таванот светла
База Тип:
Никој
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
1
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
Кристал,Ironware + Акрилик
Карактеристики:
0123
Број На Модел На:
0123
Техника:
Перфориран
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Материјал:
Кристално
Стил:
Арт Деко
Употреба:
празник
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
PC
Тип На Прекинувач:
Никој
Бренд Име:
WINZSC
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Објект:
таванот светла
R

Тие исто така купуваат со овој производ