.

.

Професионални Двојно француски Рог 4 клучни злато француски рог влез модел Месинг тело со отворот

Професионални Двојно француски Рог 4 клучни злато француски рог влез модел Месинг тело со отворот

DEN 12720.00
Количина на стоки

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани Материјал : Метал

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
Златен Лак
Pisiton Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
AIFEX
R

Тие исто така купуваат со овој производ