.

.

Солидна Бушава Современото Живеење Соба Спална Соба Теписи Дома Декор Мека Детска Соба Килими Перат Троседот Табела Патосници Бебе Да Ползи Душеци

Солидна Бушава Современото Живеење Соба Спална Соба Теписи Дома Декор Мека Детска Соба Килими Перат Троседот Табела Патосници

DEN 769.00
DEN 1398.24
-45 %
Количина на стоки


10246
14155
Производи Детали :
1.Материјал : Полипропилен Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer
2.Големина : 60*160cm, 80*160cm, 100*160cm,120*160cm, итн.
3.Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната; Динг соба, Салон; Спална соба; Ноќни; Коридор, итн.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.

Големина:
120 x 160 CM, 100 x 160 CM, 80 x 160 CM, 60 x 160 CM
Бренд Име:
ZEEGLE
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Молитва,Отворено,Декоративни,Купатило,Тоалет,Комерцијални
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Место:
дневна соба
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Модерна
Начини на Продажба:
се продава од парче
Број На Модел На:
Тепих
дизајн:
Патосници
Чистење Тип:
Рака Мие; Механички Измијте
R

Тие исто така купуваат со овој производ