.

.

2018 C9 C6 Мини Камера за Бебе Home Security WIFI IP Контрола Со Мобилен Телефон Со Ноќно гледање HD 720P DVR Cam Нови Gadgets

2018 C9 C6 Мини Камера за Бебе Home Security WIFI IP Контрола Со Мобилен Телефон Со Ноќно гледање HD 720P DVR Cam Нови Gadgets

DEN 1935.00
DEN 1935.36
-0 %
Количина на стоки


Smarcent C9 Мала Камера за Домашна Безбедност WIFI IP Контрола од Страна на Телефон Компјутер Мини Камера Со Ноќно гледање HD 720 P DVR Cam
Спецификација :
Големина φ39 x 16mm
Видео HD 1280*720 P
Видео Датотека .MP4
Код H. 264
Фото HD 1280*720 P
Ноќно 6 IR Led ноќ визија, без осветлување
Батеријата полимер ion батерии
Меморија max поддршка 64 GB микро SD картичка (FAT 32)
2,4 G WIFI
Сензор за движење за поддршка
Микро USB интерфејс
Машина тежина 19g
Пакување големина 18*12*3cm
Пакување тежина 230g/pc
Додатоци :
1*упатство ; 1*магнетна подлога; 1* магнетна ротација планината; 1* метал налепница; 1*USB кабел ;2*3 C налепница ; 1*ресетирајте pin

Пакет:
мини камера C9, и со 8GB картичка, со 16GB картичка, со 32GB картичка
Тип:
Мини
Број На Модел На:
C6
Пакет:
Yes
Висока Дефиниција Поддршка:
720P (HD)
сензорот технологија:
CMOS
Вградена Меморија Големина:
НЕ
Мемориска Картичка Тип:
MicroSD / ТФ
Бренд Име:
Smarcent
Објектот:
Мини Камера
боја:
Црна
Резолуција На Видео:
720P HD
Агол:
За 90 степени
работно време:
За 90 минути
Движење Откривање:
Yes
WIFI:
Wifi поврзете IP контрола
Видео Датотека:
.MP4
Кодек:
H. 264
Ноќ визија:
6 IR Led Ноќ Визија, без осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ