.

.

Нови INNOLUX 7inch TFT LCD Дисплеј AT070TN83 V. 1 800*480 16:9 7TFT LCD 40P LED Осветлување

Нови INNOLUX 7inch TFT LCD Дисплеј AT070TN83 V. 1 800*480 16:9 7TFT LCD 40P LED Осветлување

DEN 1368.00
DEN 1439.52
-5 %
Количина на стоки

НОВИ 7inch tft lcd дисплеј AT070 TN83 V.1 800*480 16 : 9 7"tft lcd 40 P LED осветлување
Пакетот Вклучува :
AT070 TN83 LCD Дисплеј *1 PCS
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето 1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена - Сингапур Пост : 10-25 Работни Дена Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција. * Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена * Ако вашиот објект не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот). * За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена откако ќе го примите објект) * Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена. ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM АУ : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM ДЕ : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И

Производи Статус:
Акции
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
no
Пакет:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ