.

.

OEEKOI Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај на InFocus M7s/Визија 3/Турбо 5 Плус/Епски 1/Бинго 50+/A1

OEEKOI Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај на InFocus M7s/Визија 3/Турбо 5 Плус/Епски 1/Бинго 50+/A1

DEN 479.52
Количина на стоки


Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај на In Focus M7s/Визија 3/Турбо 5 Плус/Епски 1/Бинго 50+/A1
Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина на 2 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 3 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 4 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 8 Плус,или my phone diemension е [158.4*78.1*7.5 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај.

дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат,Спорт,Украсени
Големина:
5-5.7
Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Универзална Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
OEEKOI
Компатибилен Бренд:
InFocus
Стил:
Камен Шема Случај,Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај
Пакет:
opp
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Црна,Кафеава
одговара 1:
За InFocus А1 Случај
Се вклопат 2:
за InFocus Бинго 50+ Случај
Одговара 3:
За InFocus Еп 1 Случај
Одговара 4:
За InFocus Турбо 5 Плус Случај
Одговара 5:
за Infocus Визија 3 Случај
Одговара 6:
за Infocus M7s Случај
R

Тие исто така купуваат со овој производ