.

.

Вистински оригинални сребро YTR2335 Б рамен труба почетник Оценување Врвот Музички Инструменти

Вистински оригинални сребро YTR2335 Б рамен труба почетник Оценување Врвот Музички Инструменти

DEN 11808.00
Количина на стоки


Вистински оригинални сребро YTR2335 Б рамен труба почетник Оценување Врвот Музички Инструменти

Тон:
Bb
Број На Модел На:
YTR2335
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
сребро позлатен
Pisiton Материјал:
Жолта Месинг
Бренд Име:
L&К
R

Тие исто така купуваат со овој производ