.

.

Трговија на големо 50PCs DIY Накит Наоди Злато на Ѕвонење Глеѓ Овошје Јагода Метални Легури Хривнија Ѓердан Телефон Синџир Keyring Шарм

Трговија на големо 50PCs DIY Накит Наоди Злато на Ѕвонење Глеѓ Овошје Јагода Метални Легури Хривнија Ѓердан Телефон Синџир Keyring

DEN 730.00
DEN 912.00
-20 %
Количина на стоки


Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Тоа ќе ни помогне многу.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Цртан филм Момче Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Мешани Бои Масло Капка Злато Тон Метал Хривнија Шарм US$ 7.55 /торба
Мини Цел 10 PCS 17*25мм прекрасна јазол лакови декорирани животинско мачка форма хривнија шарм.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.88 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 14*16 MM Масло Капка Убавина Главата Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Метални Легури DIY Хривнија Круг Шарм US$ 8.
Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : околу 15*22mm
форма : како на сликата
количина : 50pcs
Боја : како на вашиот избор
ПС : ако ви требаат посебни количина за некои бои,pls ни остави порака за боја на барање кога ставање на ред тука,ви благодариме!
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.75 /торба
Најновите Мини Цел 20pcs се Меша Бои Кристал Кристал Цвет Копчиња Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка DIY Коса, Накит Flatback Копчето US$ 8.Масло се откажат златна боја позлатен лим шарм US$ 7.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм 13*17 MM Злато на Ѕвонење Легура Лебди Лебди Приврзоци US$ 9.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.75 /торба
.77 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 15*16 MM Масло Пад на Животните Овци Хривнија Накит Шарм Злато на Ѕвонење Легура DIY Лебди Locket Шарм US$ 7.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.com
EMS
За 5-8 дена
www.

Метална боја:
случаен микс, црвена, топла розова
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина:
околу 15*22mm
Материјал:
метални легури
Пакување:
50pcs
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
боја:
како ваш избор
R

Тие исто така купуваат со овој производ