.

.

SHELI лаптоп Плоча За hp 4520S 4720S 633551-001 HD5470/512MB не-интегрирана графичка картичка целосно тестирани РЕД

SHELI лаптоп Плоча За hp 4520S 4720S 633551-001 HD5470/512MB не-интегрирана графичка картичка целосно тестирани РЕД

DEN 3595.00
DEN 3824.64
-6 %
Количина на стоки

Сите производи гаранција за 45 дена. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" и е-пошта
2. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени. инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.
Испорака :
1.
Слика може да не е на вистинскиот објект, тоа е само за референца. 100% оригинални montherboard и во добра состојба
2.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење,Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Ако не сте сигурни, обратете се. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите. Купувањето или користењето на нашите производи, значи дека сте ги прочитале и прифатени овие Услови. Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници)
3.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба.
3· Нашите матични плочи не вклучува ПРОЦЕСОРОТ,само одбор
4· стоката се многу префинет,pls потврди дали ќе има технологија за да го инсталирате сами,инаку го направите тоа со професионален инженер
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ , Сите плаќања мора да биде потврден ( на Превозот и бил адреси мора да се совпаѓаат ).
ние се направи следново заложби за нашите производи :
1. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН 5 Ѕвезда . 45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. бесплатен превозот во рок од 2 дена преку Хонгконг пост Воздух Mail
4. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред. проверете дали недостатокот на фитинзи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.
Тестови :
Целосно тестирани и работат во добри услови, со Висок квалитет и конкурентна цена. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата. За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас. проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. Ве молиме внимателно да ги repack на објектот. Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. целосно тестирани и работи добро
3.

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,HDMI,Ethernet,Wifi
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
633551-001
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Целосно тестирани:
Yes
Ре-проверува пред превозот:
дефинитивно
Со гаранција:
Yes
Состојба:
совршен
испорака:
на светот
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
Место на Потекло:
Кина (Копно)
делови број:
633551-001
Гаранција:
45 дена
R

Тие исто така купуваат со овој производ