.

.

dongsheng Глеѓ Срцето Ѓердан 3D Игра Portal2 Pendant Nmucho Порталот Јака Портал 2 Придружник Коцка Изјава Ѓердан Жени

dongsheng Глеѓ Срцето Ѓердан 3D Игра Portal2 Pendant Nmucho Порталот Јака Портал 2 Придружник Коцка Изјава Ѓердан Жени

DEN 67.00
DEN 103.68
-35 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
dongsheng накит
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DS
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
3.5*3.5 см
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ