.

.

A3 Големина Дрвени Скицирање Цртање Одбор Уметност Сликарство Табела Sketchpad Палета 8 К Сликарство Алатка Обезбедува C26

A3 Големина Дрвени Скицирање Цртање Одбор Уметност Сликарство Табела Sketchpad Палета 8 К Сликарство Алатка Обезбедува C26

DEN 464.00
DEN 539.52
-14 %
Количина на стоки


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Одговара за A3 големина на хартија.
На работ на МДФ изградба е силна, издржливи и трајни.
Мазна дрво површина го прави голем површината на дизајн.
Тоа може да се користи како маса или цртање одбор.
Идеален за снимање или одредување на хартија со клипови што се создава цврста worktop.

Спецификации :
Боја : дрво
Материјал : дрво
Големина : 44.5x30x1.5cm/17.5x11.8x0.59"
Количина : 1 Pc
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : (Без мало пакет)
1 Pc x A3 Цртање Одбор

Бренд Име:
ZHUTING
Возраст:
>6 години
Број На Модел На:
A3 Цртање Одбор
Големина:
44.5x30x1.5cm
Материјал:
Дрво
Обликот:
правоаголник
R

Тие исто така купуваат со овој производ