.

.

LYNETTE Е CHINOISERIE Пролет, Есен Оригиналниот Дизајн на Жените Чипка Лабава Mori Девојки Долго Фустани

LYNETTE Е CHINOISERIE Пролет, Есен Оригиналниот Дизајн на Жените Чипка Лабава Mori Девојки Долго Фустани

DEN 7445.00
DEN 9926.40
-25 %
Количина на стоки


Белешки
1. 2-3cm големина грешка постои бидејќи на mannual мерење.
2. Боја разлика постои, затоа што на снимањето и различни компјутер на екранот, обично вистинската боја е потемна од фотографиите.
3. Додатоци на моделот носи за да одговараат со облеката не е вклучена, освен ако не е посебно се укажува.
Главен материјал : Полиестер.
Рака : 95% памук, 5% spandex.
Големина на Информациски ( единица/см )
1cm = 0.3937 инч, 1 инч = 2.54 см.
Модел информации : 170cm на висина, 46kg на телесната тежина, 37cm рамо ширина, 80-65-85cm за Б-W-H. моделот е во големината S.
Ве молиме да имаат мерење на вашата фигура и се споредува со големината на табелата за да го изберете вистинската големина. Обично ние треба да се остави најмалку 2-3cm соба да се носат удобно.
Една големина : 94cm биста, 90cm половината, 114cm колковите, 20-26cm ткаенината, 62cm raglan ракав должина, 120cm целосна должина.
Рака : 86cm биста, 90cm половината, 84cm целосна должина.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
KOGY
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Пролет
Стил:
Англија Стил
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Декорација:
Шупливи Надвор
R

Тие исто така купуваат со овој производ