.

.

Топла продажба на 20 компјутери/многу кристално сребро гитара лебди шарм живеење стакло меморија лебди lockets diy накит pendant

Топла продажба на 20 компјутери/многу кристално сребро гитара лебди шарм живеење стакло меморија лебди lockets diy накит pendant

DEN 209.00
DEN 278.40
-25 %
Количина на стоки


Топла продажба на 20 компјутери/многу кристално сребро гитара лебди шарм живеење стакло меморија лебди lockets diy накит pendant
Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 1-3 дена по уплатата беше потврдено.
Стандардот превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус бесплатно (некои специфични за земјата треба да плаќаат екстра превозот надомест).
Генерално превозот времето е помеѓу 25-90 дена. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемите.
Ние може да обезбеди Express (EMS, DHL и така натаму), купувачот треба да додадете превозот надомест екстра да се надополни да се Изразат испорака. Тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена на патот за повеќето земјата.
Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници на прв пред да се вратат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.
Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.
1. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.
2. Ве молиме не ни остави какви било Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
006
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Животни
R

Тие исто така купуваат со овој производ