.

.

20PCS Сребро Циркон Кристал Лист Шарм Легура Шупливи Стебло Лист Шарм Приврзоци Накит Наоди Додатоци 27*14mm

20PCS Сребро Циркон Кристал Лист Шарм Легура Шупливи Стебло Лист Шарм Приврзоци Накит Наоди Додатоци 27*14mm

DEN 306.00
DEN 329.28
-7 %
Количина на стоки

Нарачката повеќе од 130$,Испрати преку СЛОБОДНИ DHL,SF,UPS-от и мистерија подароци.
Кристал Dangle Шарм
Кристал Dangle Шарм
Кристал Dangle Шарм
Кристал Dangle Шарм
$6.37/многу
$6.37/многу
$6.37/многу
$7.49/многу
Кристал Dangle Шарм
Кристал Dangle Шарм
Кристал Dangle Шарм
Кристал Dangle Шарм
$6.37/многу
$6.37/многу
$6.37/многу
$7.49/многу
сад $ 1.44 /Парче us $ 2.14 /Парче us $ 1.98 /Парче us $ 2.85 /Парче us $ 2.27 /Парче us $ 1.93 /Парче us $ 1.93 /Парче us $ 1.71 /Парче us $ 2.06 /Парче us $ 1.67 /Парче us $ 1.67 /Парче us $ 2.06 /Парче
лебдечки шарм шарм лебди locket шарм шарм pendant лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за стакло lockets лебди lockets шарм сребро шарм 925 sterling silver лебди шарм locket лебди шарм целата продажба многу бесплатен превозот 100 парчиња накит глеѓ шарм DIY глеѓ шарм кристал шарм те сакам до месечината и назад birthstone шарм шарм и приврзоци сирена шарм 925 sterling silver шарм слон шарм почетната привлечност меморија locket круна шарм писмо шарм збор шарм куче шарм накит шарм фудбал шарм пеперутка шарм hello kitty шарм софтбол шарм стакло lockets наутички накит софтбол накит живеење locket гроздобер клучеви водител на шарм срцето шарм буда шарм приврзоци за накит одлуки сребро куче шарм dangle шарм тибетската сребро шарм тибетската сребро риба кука шарм бејзбол накит хороскопски шарм locket шарм метал шарм лебди шарм за lockets цвет шарм мали шарм срцето шарм fleur de lis шарм месечината шарм мали шарм копче шарм танц шарм лист шарм dragonfly шарм мики шарм бронза шарм sterling silver шарм број шарм азбука шарм куче шарм злато шарм кристал шарм љубов шарм морска ѕвезда шарм живеење locket шарм круна шарм hamsa шарм конектор шарм ангел шарм порака шарм коњ шарм злато позлатен шарм прозорец плоча шарм ѕвезда шарм сребро позлатен шарм дрвото на животот шарм сестра шарм микс шарм птица шарм антички бакар шарм птица шарм черепот шарм цвет шарм самовила шарм diy тибетската сребро шарм евтини шарм sterling silver шарм дрво шарм дрво шарм музика шарм злато азбука шарм розово злато шарм школка шарм гроздобер шарм накит одлуки шарм фудбал шарм dangle dangle шарм лебди dangles hummer затворач шарм pendant за накит одлуки dangle pendant тибетската сребро шарм ознака dangle означени dangle лебди dangle за locket кристал dangle шарм dangle шарм hummer затворач

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Кристал Dangle 105
Шарм Тип:
шарм pendant
Точка име :
шарм pendant
квалитет:
AAAA+
Накит Наоди Тип:
шарм pendant
Големина:
27*14mm
Тежина:
About 2.5g
Стил:
Повеќе од 500 стилови
клучни зборови:
Кристал Dangle Шарм
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
превозот:
Повеќе од $150,предаден од страна на СЛОБОДЕН DHL
R

Тие исто така купуваат со овој производ