.

.

2018 НОВО Чудо/DC Одмаздници Супер херој патка Капетан Америка/Hulk/Spider-Man/ Бетмен ruuber патки патка лебдат подарок за момче

2018 НОВО Чудо/DC Одмаздници Супер херој патка Капетан Америка/Hulk/Spider-Man/ Бетмен ruuber патки патка лебдат подарок за момче

DEN 289.00
DEN 336.00
-14 %
Количина на стоки

Спецификација Големина : 7 X5 X7.5 CM Материјал : ПВЦ Пакет : OPP
Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од нашите Aliexpress продавница. Ако сте среќни со купување тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена, и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без комуникација. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши прашањата за вас. Вашата поддршка е најголемиот мотиватор за нас, ви благодариме!

Карактеристики:
Бања
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години,0-12 Месеци,13-24 Месеци,5-7 Години
сертификација:
CE
Животни:
Патка
Број На Модел На:
YNDUCK-018
Бар-кодот:
No
Сертификат Број:
SHBST16095620700011YER-1
Пластични Тип:
ПВЦ
Тип:
Когнитивни Постоечкиот Играчки
CE:
Сертификат
Предупредување:
Pls не дозволувајте вашите деца јадат
R

Тие исто така купуваат со овој производ