.

.

AllEnjoy фотографија backdrops Кат мозаик сликарство боја деца фото потекло фотографски студио нов прекрасен дизајн

AllEnjoy фотографија backdrops Кат мозаик сликарство боја деца фото потекло фотографски студио нов прекрасен дизајн

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Количина на стоки

П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе погоден за еднократна употреба. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни што големината сакате прво. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да го испратите кориснички информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака.Позадина може да биде персонализирана шаблон, додадете фотографии, менување на бојата/стил 5. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни), меки, лесни, Лесно да се Свитка & Носат, поевтини и светлината од Полиестер платно, но се уште е tearproof, Така што е погодна за еднократна употреба(роденден), семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстранат.
Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Особено забрзана, Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат . Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ.Пад на превозот 6. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени. Тоа е префериран избор за фотографи. Може да се користи повеќе пати, погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Големина (мм):
Број На Модел На:
yanyang-0209
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
Пакет:
Содржи само photogarphy производот(ите),и не ги опфаќа сите реквизити
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
Кејт#globalego.cn(замени#)
R

Тие исто така купуваат со овој производ